Günümüzün modern nakliyat nakliyatçılık anlayışı çerçevesinde gelişen evden eve taşımacılık hizmetleri artık Tarabya evden eve nakliyat hizmetleri ile farklı bir boyutta taşınmış durumda. Çünkü diğer nakliyat firmalarından kuruluşumuzu ayıran en önemli özellik disipline bir anlayışla sürdürmüş olduğumuz çalışmalardır efendim.

Tarabya evden eve nakliyat firmasıTarabya Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat Konseptinde Hizmetlerimizin Sınırı Yok

Elbette nakliyatçılık anlamında sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde yer alan evden eve nakliyat bir çalışma modeli sürdürüyoruz. Dilerseniz bu noktada Tarabya evden eve nakliyat hizmetleri olarak gerçekleştirmiş olduğumuz ayrıcalıklı çalışmalarımızı detayları ile birlikte maddeler halinde sıralayalım;

  • Tarabya Evden Eve Nakliyat Firmamızla bağlantı kurmanızın hemen ardından ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyalarınızı bulunduğu yerde inceliyoruz ve sizlere en uygun fiyatları takdim ediyoruz.
  • Daha sonra sizin belirlediğiniz gün ve saatte asansörlü araçlarla adresinize gelerek çalışmalarımıza başlıyoruz.
  • Bir yandan standart eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimizi sürdürürken öte yandan ev taşımacılığına uygun araçlarımıza eşyalarınızın yükleme işlemi ile sürecimiz devam ediyor.
  • Tüm nakil esnasında hassas ve titiz bir çalışma sürdüren firmamız olası bir hasar durumunda zararınızın tanzim edilmesi için eşya sigortalama sistemi kullanıyor.
  • Değerli mobilya grubu, çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi tarzında elektromekanik eşyalarınızı bulunduğu yerden sökerek tekrar kurulum işlemlerini firmamızın uzman personeli gerçekleştiriyor. 
  • Eşya depolama sistemimiz eşyalarınızı tahliye etmek zorunda olduğunuz ancak bu eşyaların ulaşacağı bir adres bulunmuyorsa devreye girerek geçici süreyle bir bekleme noktası görevini üstleniyor. Depolarımızın uluslararası standartlarda inşa edilerek rutubet ya da kemirgenlerden izole bir konsepte hazırlandığını ayrıca vurgulamak istiyoruz
  • Fabrika, Atölye, Fuar, Organizasyon ve çeşitli etkinlikler için özel olarak gerçekleştirmiş olduğumuz taşımacılık faaliyetlerinden büyük memnuniyet duyacağımızı düşünüyoruz
  • Şehiriçi şehirlerarası nakliyatçılık hizmetlerimizden en üst düzeyde yararlanabilirsiniz
  • Ofis, büro, şirket ve benzeri işletmelerin özel taşımacılık işlemleri için kurumsal hizmetlerimizden mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

tarabya nakliyat

Elbette geniş bir araç filosuna sahip Tarabya evden eve nakliyat aynı zamanda karayolu yük taşımacılığı çerçevesinde hizmetleri de diğer çalışmaları ile birlikte aralıksız sürdürmektedir. Lütfen kapsamlı bilgi almak üzere web sayfamızda yer alan telefon numaralarını günün her saatinde arayınız. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız efendim. Esen kalınız

Leave a Comment