Asansörlü Taşımacılık

Hepimizin malumu olduğu üzere son yılların revaçta uygulaması asansörlü taşımacılık sistemi Gerçekten nakliyat firması ve taşınan açısından son derece büyük kolaylık sağlıyor. Üstelik bu sistem sayesinde eşyaların hasar görmesinin önüne geçiliyor. Çünkü takdir edersiniz ki merdivenlerden büyük ve ağır eşyaların taşınması hiç kolay bir işlem değildir. Dolayısıyla ne kadar dikkatli bir taşıma yapılırsa yapılsın ufak tefek bazı hasarlarla karşılaşılması kaçınılmazdır. Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve uzman taşıyıcı kadrosuyla firmamızdan hizmeti almayı düşünürseniz ve binanızın asansörlü taşıma işlemine müsait olması durumunda mutlaka biz bu konforlu nakil hizmetini gerçekleştiriyoruz. Eski şartlara göre çok daha hızlı ve güvenli bir nakli sağlayan asansörlü taşıma sistemi ve diğer ayrıcalıklı hizmetlerimiz için bizleri günün her saatinde hiç çekinmeden lütfen arayınız

Asansörlü Eşya Taşıma Hacimli Eşyalarda Büyük Kolaylık Sağlıyor

Buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve diğer hacimli cihazlar hem son derece değerli hem de pahalı eşyalardır. Dolayısıyla asansörlü taşıma bu büyük ve hacimli eşyaların naklinde çok büyük kolaylıklar sağlıyor diyebiliriz. Tabii bu sistemi kullanabilmek için daha önce oturduğunuz evden veya binadan bu araçlarla taşıma yapılmış olması gerekiyor. Bunun yanı sıra bizimle kurduğunuz ilk temas sonrasında dilerseniz ücretsiz ekspertiz yaparak zaten biz araç kullanılıp kullanılamayacağı yönünde sizlere görüş bildiriyoruz. Daha sonra makul fiyatlarımız üzerinde bir anlaşma sağlandıktan sonra süreç sizin belirlediğiniz tarihe göre start alıyor.

Asansörlü Ev Taşıma Dışında Pek Çok Hizmetimiz Bulunuyor

Elbette sarıyer evden eve nakliyat firması olarak modern hizmetlerimiz sadece asansörlü ev taşıma ile sınırlı değildir. Örneğin eşya sigortalama, eşya depolama, eşya paketleme ve ambalajlama, parça eşya taşıma şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık, fuar & organizasyon taşımacılığı, elektromekanik eşyaların ve tekrar kurulması mobilya grubunun sökülerek tekrar kurulması gibi daha pek çok hizmetimizden çeşitli ödeme kolaylıkları eşliğinde yararlanabilirsiniz. başta asansörlü taşıma olmak üzere diğer ayrıcalıklı hizmetleriyle Sarıyer evden eve nakliyat hizmetlerini tercih eden tüm saygı değer müşterilerimize teşekkür ediyoruz ve esenlikler diliyoruz.